Mukachevo.net

Портал Мукачево.net витримує навантаження до 100 тисяч унікальних відвідувачів на день та понад 1 мільйон кліків протягом доби.

Цьогоріч виповнюється 15 років, як команда Mukachevo.net докладає всіх зусиль, аби задовольнити потребу закарпатців в оперативній, актуальній та корисній інформації про область.

Інформаційно-діловий портал Mukachevo.net був заснований у 2001 році як одне із перших електронних видань краю. З того часу проект розвивається у кількох ключових напрямках: новинно-аналітичному: підготовка новин у "живому часі", репортажів, публікацій, інтерв’ю; інтерактивному: постійний діалог з читачами через коментарі, блоги, чати, онлайн-конференції, соціальні мережі.Сьогодні Мукачево.net є найбільш популярним онлайн-ресурсом на Закарпатті. Його аудиторія не обмежується віковими, соціальними, політичними, релігійними чи будь-якими іншими критеріями. Видання орієнтується на читача з широким колом інтересів про світ навколо.

Команда Мукачево.net – це сучасні молоді фахівці в галузі онлайн-комунікацій, які у своїй роботі спираються на здоровий глузд, журналістську етику, сучасні технології та законодавство України.