MVO

– МВО є компанією "повного циклу", що пропонує на російському ринку високоякісні шини і колісні диски, а також послуги з сервісного обслуговування автомобілів та сезонного зберігання шин. МВО – це надійна, компетентна і динамічна структура, в якій працюють справжні фахівці, – кажуть в компанії.

У 1994 році МВО створювалася як компанія, що спеціалізується на продажу імпортних шин, дисків та сервісному обслуговуванні. Завдяки багаторічній роботі, організація стала експертом на цьому ринку і сформувала команду з висококласних фахівців.Місія МВО – постійна турбота про своїх клієнтів, найбільш повне задоволення їх потреб і створення для них комфорту і безпеки на дорогах; створення нових стандартів якості в галузі торгівлі та комплексних послуг; ведення тільки чесного бізнесу.

У 1997 році компанія зробила стрибок, продавши через оптові канали понад 500 000 європейских шин Gislaved и Barum. Сьогодні МВО пропонує шини тільки від провідних світових брендів: Continental, Michelin, Bridgestone, Nokian, Goodyear, Pirelli та їхніх дочірніх марок.