​Yakaboo

В онлайн-магазині представлено понад 400 тисяч книжок. Компанія працює лише з ліцензійною продукцією. Кур'єрська служба Yakaboo.ua надає унікальний сервіс доставки замовлень клієнтам "день-в-день" (для Києва), а логістичні партнери допомагають обслуговувати клієнтів у всіх регіонах України.

Історія Yakaboo.ua розпочалася ще у 2004 році. Тоді компанія відкрила перший і єдиний в Україні онлайн-прокат ліцензійних DVD. Вже за 2 роки можна було придбати онлайн DVD, музику, мультимедіа. У 2007 році Yakaboo.ua відкриває in-house IT центр, а у 2008 – власний логістичний комплекс.У 2009 році Yakaboo.ua запускає новий сайт і вже за рік розпочинає продавати книжки. З розвитком компанії, у 2011 році на сайті також з'явилися рубрики "товари для дітей", "подарунки" та "активний відпочинок". У 2012 році Yakaboo.ua став абсолютним лідером в Україні з продажу книжок онлайн.

Компанія працює 7 днів на тиждень 365 днів на рік, в будні, вихідні та святкові дні.

Місія Yakaboo.ua – стати партнером на все життя для кожного клієнта, надавати першокласний сервіс, досягти високого рівня довіри та перевершувати очікування замовників.